Menu
SPOLAK s.r.o., advokátní kancelář - recepce
SPOLAK s.r.o., advokátní kancelář - recepce
SPOLAK s.r.o., právní služby a poradenství - recepce
SPOLAK s.r.o. - parkování pro klienty
Pertneři

Pro BONO

 

SPOLAK advokátní kancelář s.r.o. věří v udržitelný rozvoj, kterého lze dosáhnout mimo jiné i přispíváním do kultury, sportu, neziskového a veřejného sektoru. SPOLAK s.r.o. se pomocí svých příspěvků snaží zlepšit životní úroveň ve svém bezprostředním okolí a pomoci potřebným zpátky do společnosti.

 

  1. SPOLAK advokátní kancelář s.r.o. je aktivním sponzorem chovu koní společnosti SAPRIL EKO s.r.o.
    SAPRIL EKO s.r.o.
  2. SPOLAK advokátní kancelář s.r.o. je aktivním sponzorem volejbalového týmu Dukla Liberec - Mistr ČR ve volejbale mužů v sezóně 2014/2015 a obhájce titulu v sezóně 2015/2016

  3. SPOLAK advokátní kancelář s.r.o. je sponzorem Hospicové péče svaté Zdislavy a 2. ročníku Běhu pro hospic

  4. SPOLAK advokátní kancelář s.r.o. je sponzorem týmu Skládačky postaveného v rámci závodu a projektu Opel Handy Cyklomaraton 2015

  5. SPOLAK advokátní kancelář s.r.o. ve spolupráci s JEŠTĚD 73 o.s. přispěla na restauraci významné architektonické památky na vrcholku stejnojmenné hory, přičemž podporuje myšlenku občanského sdružení navrátit horskému hotelu původní podobu.

  6. SPOLAK advokátní kancelář s.r.o. přispívá na provoz Dětského domova Sluníčko a Hospicovou péči svaté Zdislavy.

  7. SPOLAK advokátní kancelář s.r.o. mimo jiné podporuje Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje, o.s., svojí bezplatnou právní poradnou pro ty jeho členy, kteří se ocitnou v nouzi nebo tísnivé životní situaci.

  8. V neposlední řadě členové advokátní kanceláře publikují své články a odborné statě a kancelář spolupracuje s projektem www.obecuctuje.cz při právních rozborech aktuálních problémů moderních obcí a jejich vedení.